Întrebare Fotbal in comuna Cernica

Mai Mult
acum 8 ani 1 lună #27 de Administrator
Fotbal in comuna Cernica was created by Administrator
Fotbalul este sportul principal practicat si in comuna Cernica. Ce credeti ca ar trebui facut pentru a dezvolta si sustine practicarea acestui sport ?

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
acum 8 ani 1 lună #28 de Administrator
Replied by Administrator on topic Fotbal in comuna Cernica
Anonim:
GUTEN ABEND!De aici din Deutschland,as vreasa relatez un pic din atmosfera de a[justify]
ici din sudul acestei tari care inca este la un turneu final de cupa mondiala.In timp ce posturile noastre de tv traiesc din amintiri,aducind pe micile ecrane nostalgia echipei natiönale pr

in personalitatea lui Hagi,de acum n..ani ,aici se traieste prezentul.Este o euforie de nedescris,sa mergi pe strada sa vezi femei de toate virstele tatuate pe fata in culorile echipei nationale,casierele magazinelor,zimbind cu stegulete alaturi,masinile pe strada putine la nr fara steaguri,chiar si sugarii in carucioare au ceva emblematic,la radiosi tv nu vorbesc de

cit despre PANTZERE si antrenorul Joachim Löve.Sa speram ca vor trece duminica si de tara lui Robin Hood.Insa eu personal cred ca Argentina va ajunge in finala cu cine e greu de spus ...oricum eu sper sa fie Germania[/justify]

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Timp creare pagină: 0.076 secunde
Motorizat de Forum Kunena